Katılımcı Yorumları

Dün akşam müdürümle konuşurken sizin benimle ilgili ona attığınız mailden bahsetti. O kadar zaman geçmesine rağmen unutmamasına şaşırdım ve çok hoşuma gitti. Size tekrar teşekkür etmek istedim, beni onore ettiniz… Bazen küçük gibi görünen şeyler çok değerli oluyor… Çok teşekkür ederim.

Ben yıllar önce sizin “İş Mükemmelliği” eğitiminize katılmıştım ve sonrasında büyük bir keyifle dönmüştüm Ankara’ya. Birçok eğitim almama rağmen sanıyorum bir tek sizinki iz bırakmış. Fakat eğitiminizde almış olduğum notları bulamıyorum. Benim konum ile ne kadar bağdaşır bilmem ama sizde çok çarpıcı örnekler vardı hatırlıyorum. Şu an kendi notlarımı toparlıyorum ek olarak bana katabileceğiniz bir şeyler olursa ve gönderebilirseniz desteğiniz beni çok mutlu eder. Saygılarımla.

Biliyor musunuz, insanın içinde bulunduğu durum ne kadar zor olursa olsun, etrafındaki insanların en ufak bir “dokunuşu” kişiyi hayata bağlamaya yetiyor. En azından bu bende işe yarıyor 🙂 Anlayışınız, ilginiz, yol göstericiliğiniz… Her şey için tekrardan teşekkür ederim.